Co nowego?

18 grudnia 2017 - Święta w CottonBear :)

Kochani klienci - Święta zbliżają się wielkimi krokami - bardzo chcielibyśmy móc zrealizować przed Świętami wszystkie Wasze zamówienia, ale niestety fizycznie nie będzie to możliwe. 17 grudnia jest ostatnim dniem przyjmowania zamówień z gwarantowanym terminem dostarczenia przed Świętami Bożego Narodzenia. W okresie 27-29.12 ekipa CottonBear udaje się na wyczekany urlop i odpoczynek. Dużo odpoczynku i dobrej atmosfery życzymy również Wam :)

Oczywiście cały czas możecie zamawiać produkty CottonBear, będzie nam bardzo miło zająć się ich realizacją tuż po Nowym Roku - obiecujemy że postaramy się wszystkie zrealizować szybko!

Pozdrawiamy serdecznie


Ekipa CottonBear8 grudnia 2017 - Nowe, piękne bawełny w CottonBear

W ostatnich kilku dniach zaprezentowaliśmy Państwu nasze piękne, nowe wzory bawełn, już są dostępne u nas na stronie! Zapraszamy po kocyki, śpiworki, podusie - w dalszym ciągu trwa promocja przedświąteczna na cały asortyment sklepu, a zamówienia złożone zdążymy na pewno zrealizować przed Świętami :) 


ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

8 marca 2017 - Nowa odsłona CottonBear

Świat CottonBear stale się rozwija, ciągle udoskonalamy i rozszerzamy naszą ofertę produktową. Jeszcze kilka miesięcy temu zaczynaliśmy oferując tylko kocyki i poduszki, dzisiaj w CottonBear zamówisz już prawie całą wyprawkę dla dziecka! W związku z tym ruszamy z nową stroną internetową, mamy nadzieję, że się Wam spodoba.x
Nasza strona używa ciasteczek cookies, bez których nie moglibyśmy dla Ciebie pracować. Więcej szczegółów znajdziesz w Regulaminie. Pozdrawiamy! Zespół CottonBear.