FAQ

1. Jak prać produkty CottonBear?

Produkty CottonBear należy prać w temperaturze do 30oC. Nie należy stosować wybielaczy oraz płynów do zmiękczania tkanin. Wirowanie należy ustawić na maksymalnie 800 obrotów/min. Nie suszyć w suszarce bębnowej.

2. Jak prasować produkty CottonBear?

Produkty Cottonbear należy prasować jedynie po stronie tkaniny bawełnianej. Nie należy prasować minky, żeby uniknąć spłaszczenia wytłoczeń (kropek) lub elementów czesanych.

3. Czy produkty CottonBear dostępne są od ręki?

Nie, nasze produkty szyjemy zgodnie z Twoją indywidualną specyfikacją, stąd nie są one dostępne od ręki.

4. Jak długo trwa realizacja zamówienia?

Potrzebujemy do 5 dni roboczych na realizację zamówienia typowej wielkości, ale często udaje nam się zrobić to szybciej.

5. Gdzie mogę odebrać produkty CottonBear osobiście?

Punkt odbioru osobistego gotowych zamówień znajduje się w Warszawie, na ul. Gen. Zajączka 1/5 m. 16. Prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy bądź telefoniczny w celu ustalenia daty i godziny odbioru zamówienia.

6. Czy wypełnienia stosowane w produktach CottonBear są bezpieczne dla alergików?

Tak, wypełnienia w naszych produktach wykonane są z najwyższej jakości antyalergicznej włókniny silikonowej, która posiada certyfikat OEKO-TEX 100 klasa I. Jest ona bezwonna, nie chłonie wilgoci, nie pruszy się i nie wydziela żadnych substancji chemicznych.

x
Nasza strona używa ciasteczek cookies, bez których nie moglibyśmy dla Ciebie pracować. Więcej szczegółów znajdziesz w Regulaminie. Pozdrawiamy! Zespół CottonBear.