O CottonBear

W CottonBear projektujemy, szkicujemy, tworzymy i szyjemy. Robimy wszystko, aby świat każdego dziecka nabrał pięknych barw, pełnych radości, miłości i ciepła. Za każdym razem wzruszamy się gdy widzimy uśmiech na twarzach naszych małych klientów przykrytych kocykiem, owiniętych cieplutkim rożkiem lub śpiących w śpiworku, który powstał w naszej pracowni.

Chcemy współtworzyć niepowtarzalny i wyjątkowy klimat Twoich najważniejszych chwil z dzieckiem. Jesteśmy jednak przekonani, że nie osiągniemy tego bez Twojej pomocy. Dlatego też dajemy Ci unikalną możliwość wyboru wzorów i kolorów materiałów, z których stworzymy dla Ciebie wybrany produkt. Zebraliśmy i stale uzupełniamy ogromny zbiór materiałów bawełnianych, bambusowych oraz minky, z których zaprojektować możesz piękny, wyjątkowy design, idealnie pasujący do wystroju dziecięcego pokoju, łóżeczka lub wózka. Po wejściu na stronę produktu, którego potrzebujesz, znajdziesz tam prosty konfigurator, w którym określisz wzory i kolory poszczególnych elementów produktu oraz zobaczysz jak się ze sobą komponują.

Przywiązujemy ogromną wagę do jakości i bezpieczeństwa naszych produktów. Wszystkie proponowane przez nas materiały są bardzo wysokiej jakości, nie mechacą się i nie zmieniają swojej struktury podczas użytkowania oraz wielokrotnego prania. Ich bezpieczeństwo dla zdrowia niemowląt i starszych dzieci potwierdzone jest atestami i certyfikatami gwarantującymi, że nie zawierają one w swoim składzie żadnych szkodliwych substancji. Nasze produkty szyjemy ręcznie, w Polsce, z dbałością o każdy szczegół, trzymając się bardzo wysoko postawionych standardów jakości wykonania i z myślą o radości naszym małych klientów.

Poznaj nasze wzory i kolory: Nasze wzory i kolory

Więcej o bezpieczeństwie naszych produktów: Bezpieczeństwo

Witaj w świecie barw i kolorów CottonBear.

x
Nasza strona używa ciasteczek cookies, bez których nie moglibyśmy dla Ciebie pracować. Więcej szczegółów znajdziesz w Regulaminie. Pozdrawiamy! Zespół CottonBear.